2016/2017

Laureaci i finaliścici konkursów klas I-III SP semestr I

X Edycja konkursu "Pod skrzydłami Anioła’’
I miejsce w konkursie literackim - Nadia Sopala klasa III c
wyróżnienie w konkursie piosenki świątecznej - Lubomir Hojsak klasa III

XXXV Jesiennym Konkursie Recytatorskim Jednego Wiersza
I miejsce -Nikodem Cisowski kl. III b w kategorii klas I-III

Wyniki konkursu wiedzy w klasie pierwszej ,,Ja to umiem, ja to wiem”

I miejsce
Łęcka Amelia
Kozak Milena
Piecuch Nadia

II miejsce
Gruca Julia
Dziubaczka Zofia

III miejsce
Solan Patrycja
Roman Wojciech
Zimowska Anna
Jankowska Zuzanna
Radzik Patrycja
Urbanowski Jakub

WYNIKI KONKURSU „MIĘDZY NAMI DRUGAKAMI”

I miejsce
Jakub Kuzak IIc
Amelia Gorzkowicz IIc
Magdalena Myśliwiec IIb
Emilia Stasiowska IIb
Oliwier Młynarczyk IIc
Anna Kukla IIb
Filip Białoń IIc
Mikołaj Żaba IIc
Iga Nowak IIc
Marcin Penar IIb

II miejsce
Krystian Przybylski IIc
Szymon Mateja IIa
Kamil Budziak IIa
Kamil Klabacha IIa
Karolina Barczyk IIa
Kamil Palonek IIb

III miejsce
Szymon Lisowski IIb
Jadwiga Przybycień IIc
Weronika Gugulska IIb
Julianna Brągiel IIb
Eryk Podolski IIb
Franciszek Śliwa IIa
Kacper Przybyłowicz IIc
Mateusz Wójcik IIb
Iga Kusiak IIc
Szymon Jarek IIa
Dominika Marszałek IIa

Wyróżnienia
Zuzanna Bubniak IIa
Borys Kozień IIc
Zuzanna Malinowska IIc
Leon Kozień IIc
Zuzanna Zima IIa
Dawid Gąsior IIb
Julia Trybus IIb
Adrian Ciesielka IIa
Wojciech Ćwiklik IIa

Wyniki międzyklasowego konkursu wiedzy ,,Asy z trzeciej klasy”

I miejsce
Dawid Kamiński – kl.IIIa
Izabela Stęplowska – kl.IIIa
Kornelia Kornek – kl.IIIc

II miejsce
Mateusz Szurek – kl.IIIb
Konrad Tajak – kl.IIIb
Julia Pająk – kl.IIIc
Antonina Zając – kl.IIIa

III miejsce
Nadia Sopala – kl.IIIc
Zuzanna Firlej – kl.IIIb
Patryk Ziółkowski – kl.IIIb
Michał Czerhoniak – kl.IIIc
Natalia Konopka – kl.IIIc
Igor Cionek – kl.IIIc
Anna Habel – kl.IIIb
Łukasz Gąsior – kl.IIIc

Wyróżnienia
Lubomir Hojsak – kl.IIIa
Nikodem Cisowski – kl.IIIb
Tymoteusz Dutka – kl.IIIb
Wiktoria Wickowska – kl.IIIb
Alicja Hudyka – kl.IIIa
Jakub Byczek – kl.IIIc
Jan Mrozek – kl.IIIc

Sunday the 24th. . Joomla 3.0 Template.