Klasy I-III Szkoła podstawowa:

 

Szymon Krawczyk kl. 3b
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 25m styl dowolny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 25m styl grzbietowy


Sandra Łaś kl 3a
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 25m styl grzbietowy
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Klasy IV – V

Karolina Dyląg kl. 4a
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 25m styl grzbietowy

Leon Śliwa kl. 4b
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 25m styl dowolny
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 25m styl klasyczny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
VII m-ce Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu – Limanowa – sztafeta 8x50m styl dowolny

Fabian Sopala kl 5a
I m-ce w zawodach powiatowych i rejonowych w minisiatkówce chłopców Szkół Podstawowych
IV m-ce. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców Szkół Podstawowych

Faustyna Przybylska kl. 5a
I m-ce w zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym.

Diana Kołodziejczyk kl. 5b
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 25m styl dowolny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
IX m-ce Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu – Limanowa – sztafeta 8x50m styl dowolny
II m-ce w zawodach powiatowych minisiatkówce dziewcząt Szkół Podstawowych


Julia Miciek kl. 5b
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl grzbietowy
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
IX m-ce Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu – Limanowa – sztafeta 8x50m styl dowolny


Emilia Waląg kl. 5b
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl klasyczny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
IX m-ce Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu – Limanowa – sztafeta 8x50m styl dowolny
II m-ce w zawodach powiatowych minisiatkówce dziewcząt Szkół Podstawowych

Nikola Hajduk kl. 5b
IX m-ce Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu – Limanowa – sztafeta 8x50m styl dowolny

Oliwia Chmura kl. 5b
II m-ce w zawodach powiatowych minisiatkówce dziewcząt Szkół Podstawowych.

Aleksandra Litwa kl. 5b
IX m-ce Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu – Limanowa – sztafeta 8x50m styl dowolny

Emilia Kuna kl. 5b
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
IX m-ce Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu - Limanowa - sztafeta 8x50m styl dowolny

Magdalena Szot kl. 5b
IX m-ce Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu - Limanowa - sztafeta 8x50m styl dowolny

Michał Obrzut kl. 5b
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl motylkowy
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
VII m-ce Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu – Limanowa – sztafeta 8x50m styl dowolny
I m-ce w zawodach powiatowych i rejonowych w minisiatkówce chłopców Szkół Podstawowych
IV m-ce. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców Szkół Podstawowych.

Szymon Makowski kl. 5b
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl motylkowy
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
VII m-ce Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu - Limanowa - sztafeta 8x50m styl dowolny
I m-ce w zawodach powiatowych i rejonowych w minisiatkówce chłopców Szkół Podstawowych
4 m-ce w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców Szkół Podstawowych.

Marcel Knapik kl. 5b
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
VII m-ce Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu - Limanowa - sztafeta 8x50m styl dowolny

Patryk Kleszyk kl. 5b
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
VII m-ce Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu – Limanowa – sztafeta 8x50m styl dowolny

Miłosz Głąb kl. 5b
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
VII m-ce Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu - Limanowa - sztafeta 8x50m styl dowolny

Michał Pazdur kl. 5b
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
VII m-ce Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu - Limanowa - sztafeta 8x50m styl dowolny
I m-ce w zawodach powiatowych i rejonowych w minisiatkówce chłopców Szkół Podstawowych
IV m-ce w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców Szkół Podstawowych.

Klasy I – II gimnazjum

Emilia Śliwa kl. IA
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Emilia Pazdur kl. IA
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Jakub Alibożek kl. IB
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
IX m-ce Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu -Sucha Beskidzka - sztafeta 8x50m styl dowolny

Michał Świder kl. IB
I m-ce w zawodach powiatowych i rejonowych i V m-ce w finale wojewódzkim w piłce siatkowej chłopców Gimnazjum

Jakub Przyboś kl. IB
I m-ce w zawodach powiatowych i rejonowych i V m-ce w finale wojewódzkim w piłce siatkowej chłopców Gimnazjum

Brunon Grad kl. IB
I m-ce w zawodach powiatowych i rejonowych i V m-ce w finale wojewódzkim w piłce siatkowej chłopców Gimnazjum

Eryk Miśkowiec kl. IB
I m-cew zawodach powiatowych i rejonowych i V m-ce w finale wojewódzkim w piłce siatkowej chłopców Gimnazjum.
IV m-cew zawodach powiatowych w piłce ręcznej gimnazjum

Jakub Kryca kl. IIA
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
IX m-ce Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu -Sucha Beskidzka - sztafeta 8x50m styl dowolny

Jakub Sychta kl. IIA
I m-ce w zawodach powiatowych i rejonowych i V m-ce w finale wojewódzkim w piłce siatkowej chłopców Gimnazjum.

Dawid Obrzut kl. IIB
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl motylkowy
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
IX m-ce Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu -Sucha Beskidzka - sztafeta 8x50m styl dowolny

Karol Więcek kl. IIB
IX m-ce Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu -Sucha Beskidzka - sztafeta 8x50m styl dowolny


Klasa 6a


Zuzanna Cisowska kl. 6a
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl dowolny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 25m styl motylkowy
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
IX m-ce Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu – Limanowa – sztafeta 8x50m styl dowolny
I m-ce na zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym.
II m-ce w zawodach powiatowych minisiatkówce dziewcząt Szkół Podstawowych
II m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2015/2016 – klasyfikacja generalna

Oliwia Grajewska kl. 6a
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl dowolny
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl motylkowy
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
II m-ce w zawodach powiatowych minisiatkówce dziewcząt Szkół Podstawowych

Emilia Augustyn kl. 6a
I m-ce na zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym
II m-ce w zawodach powiatowych minisiatkówce dziewcząt Szkół Podstawowych

Marcelina Hojdak kl. 6a
I m-ce na zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym
II m-ce w zawodach powiatowych minisiatkówce dziewcząt Szkół Podstawowych.

Wiktoria Kosińska kl. 6a
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
I m-ce na zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym
II m-ce w zawodach powiatowych minisiatkówce dziewcząt Szkół Podstawowych

Julia Chmura kl. 6a
II m-ce w zawodach powiatowych minisiatkówce dziewcząt Szkół Podstawowych
I m-ce na zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym. Rekordzistka szkoły w skoku w dal, biegu na 60m, czwórboju la 302 pkt. Mistrzostwo województwa, awans na zawody ogólnopolskie w minisiatkówce "Kinder + sport" .

Martyna Woźniak kl. 6a
II m-ce w zawodach powiatowych minisiatkówce dziewcząt Szkół Podstawowych

Jan Gawron kl. 6a
I m-ce w zawodach powiatowych i rejonowych w minisiatkówce chłopców Szkół Podstawowych
IV m-ce w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców Szkół Podstawowych
II m-ce na zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym.
Rekordzista szkoły w skoku w dal

Mateusz Ćwiklik kl. 6a
I m-ce w zawodach powiatowych i rejonowych w minisiatkówce chłopców Szkół Podstawowych
IV m-ce w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców Szkół Podstawowych
II m-ce na zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym.

Oskar Cionek kl. 6a
I m-ce w zawodach powiatowych i rejonowych w minisiatkówce chłopców Szkół Podstawowych
IV m-ce w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców Szkół Podstawowych.

Maciej Trzaskoś kl. 6a
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl grzbietowy
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
VII m-ce Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu - Limanowa - sztafeta 8x50m styl dowolny
I m-ce w zawodach powiatowych i rejonowych w minisiatkówce chłopców Szkół Podstawowych
IV m-ce w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców Szkół Podstawowych
II m-ce na zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym.

Dawid Dudek kl. 6a
I m-ce w zawodach powiatowych i rejonowych w minisiatkówce chłopców Szkół Podstawowych.
IV m-ce w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców Szkół Podstawowych.

Jakub Bednarz kl. 6a
I m-ce w zawodach powiatowych i rejonowych w minisiatkówce chłopców Szkół Podstawowych.
IV m-cew finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców Szkół Podstawowych.

Bartłomiej Kosiński kl. 6a
II m-ce na zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym. Rekordzista szkoły w biegu na 60m

Hubert Szczepanik kl. 6a
II m-ce na zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym.

Klasy III Gimnazjum

 

Aleksandra Byczek kl. IIIA
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Krzysztof Kazanowski kl. IIIA
IX m-ce Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu -Sucha Beskidzka - sztafeta 8x50m styl dowolny

Patryk Górski kl. IIIA
IV m-ce w zawodach powiatowych w piłce ręcznej i powiatowej drużynowej lekkoatletyce.

Przemysław Radwan kl. IIIA
IV m-ce w zawodach powiatowych w piłce ręcznej i powiatowej drużynowej lekkoatletyce.

Kewin Stec kl. IIIA
IV m-ce w zawodach powiatowych w piłce ręcznej.

Julia Kuryło kl. IIIB
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl dowolny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl grzbietowy
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
III m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic Gorlic 2015/2016 - klasyfikacja generalna

Oliwia Świątek kl. IIIB
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl klasyczny
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Paulina Barnowska kl. IIIB
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Magdalena Wąsowska kl. IIIB
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Weronika Zielińska kl. IIIB
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Maciej Kukuła kl. IIIB
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
IX m-ce Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu -Sucha Beskidzka - sztafeta 8x50m styl dowolny
I m-ce w zawodach powiatowych i rejonowych i V m-ce w finale wojewódzkim w piłce siatkowej chłopców Gimnazjum.
IV m-ce w zawodach powiatowych w piłce ręcznej i powiatowej drużynowej lekkoatletyce. Rekordzista szkoły w biegu na 100 i 300m.

Mateusz Wszołek kl. IIIB
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
IX m-ce Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu -Sucha Beskidzka - sztafeta 8x50m styl dowolny

Hubert Jamro kl. IIIB
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
IX m-ce Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu -Sucha Beskidzka - sztafeta 8x50m styl dowolny

Marcin Wal kl. IIIB
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
I m-ce w zawodach powiatowych i rejonowych i V m-ce w finale wojewódzkim w piłce siatkowej chłopców Gimnazjum.
IV m-ce w zawodach powiatowych w piłce ręcznej
IV m-ce w zawodach powiatowych w drużynowej lekkoatletyce.

Patryk Radzik kl. IIIB
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
I m-ce w zawodach powiatowych i rejonowych i V m- ce w finale wojewódzkim w piłce siatkowej chłopców Gimnazjum.
IV m-ce w zawodach powiatowych w piłce ręcznej i powiatowej drużynowej lekkoatletyce. Rekordzista szkoły w skoku w dal.


Kacper Brach kl. IIIB
I m-ce w zawodach rejonowych i V m-ce w finale wojewódzkim w piłce siatkowej chłopców Gimnazjum.
IV m-ce w zawodach powiatowych w piłce ręcznej i powiatowej drużynowej lekkoatletyce.

Adrian Krasoski kl. IIIB
I m-ce w zawodach powiatowych i rejonowych i V m-ce w finale wojewódzkim w piłce siatkowej chłopców Gimnazjum.
IV m-ce w zawodach powiatowych w piłce ręcznej

Rodi Kiełtoń- Hussein kl. III B
I m-ce w zawodach powiatowych i rejonowych i V m-ce w finale wojewódzkim w piłce siatkowej chłopców Gimnazjum.
IV m-ce w zawodach powiatowych w piłce ręcznej i powiatowej drużynowej lekkoatletyce.

Krystian Tarsa kl. IIIB
I m-ce w zawodach powiatowych i rejonowych i V m-ce w finale wojewódzkim w piłce siatkowej chłopców Gimnazjum.
IV m-ce w zawodach powiatowych w piłce ręcznej i powiatowej drużynowej lekkoatletyce.

 

Monday the 20th. . Joomla 3.0 Template.