Klasy I – III SZKOŁA PODSTAWOWA

 

Sandra Łaś 2 A
III m-ce Zawody Pływackie z Okazji Wielkiej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 25m styl dowolny
III m-ce Zawody Mikołajkowe – 25m styl dowolny
V m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2014/2015 – klasyfikacja generalna

Przemysław Górski 2 B
I m-ce Zawody Pływackie z Okazji Wielkiej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 25m styl dowolny
I m-ce Zawody Mikołajkowe – 25m styl dowolny
V m-ce Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu - 50m styl grzbietowy
V m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2014 Jasło – 25m styl dowolny
VII m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2014/2015 – klasyfikacja generalna

Szymon Krawczyk 2 B
II m-ce Zawody Mikołajkowe – 25m styl dowolny

Karolina Dyląg 3 A
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Filip Liszka 3 A
- 7 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 4 „Kinder + Sport”.

Leon Śliwa 3 B
III m-ce Zawody Pływackie z Okazji Wielkiej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 25m styl dowolny
III m-ce Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu - 50m styl klasyczny
II m-ce Otwarte Mistrzostwa Krosna w Pływaniu - 50m styl klasyczny
VI m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2014/2015 – klasyfikacja generalna
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Klasy IV – V SZKOŁA PODSTAWOWA

 

Fabian Sopala 4 A
10 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 4 „Kinder + Sport”.

Kacper Tokarski 4 A-
10 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 4 „Kinder + Sport”.

Maksymilian Szaliński 4 A –
14 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 4 „Kinder + Sport”.

Dominik Sychta 4 A
10m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 4 „Kinder + Sport”.

Emilia Waląg 4 B
III m-ce Zawody Pływackie z Okazji Wielkiej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 25m styl dowolny
I m-ce Zawody Mikołajkowe – 25m styl dowolny
IV m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2014 Olkusz - 25m styl dowolny
II m-ce Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl klasyczny
IV m-ce Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl dowolny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 25m styl dowolny
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
V m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2014/2015 – klasyfikacja generalna

Diana Kołodziejczyk 4 B
III m-ce Zawody Mikołajkowe – 25m styl dowolny
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Julia Miciek 4 B
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Emilia Kuna 4 B
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Izabela Brzyska 4 B
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Marcel Knapik 4 B
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 25m styl grzbietowy
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Patryk Kleszyk 4 B
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Michał Obrzut 4 B
7 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 4 „Kinder + Sport”.
II m-ce Zawody Pływackie z Okazji Wielkiej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 25m styl dowolny
II m-ce Zawody Mikołajkowe – 25m styl dowolny
V m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2014 Jasło – 25m styl dowolny
VI m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2014 Olkusz - 25m styl dowolny
I m-ce Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl klasyczny
III m-ce Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl dowolny
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 25m styl dowolny
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
III m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2014/2015 – klasyfikacja generalna

Szymon Makowski 4 B
7 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 4 „Kinder + Sport”.

Michał Pazdur 4 B –
14 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 4 „Kinder + Sport”.

Konrad Jamro 4 B –
14 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 4 „Kinder + Sport”.

Wiktoria Kosińska 5 A
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Julia Chmura 5 A –
1 m zawody rejonowe, 2 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce dziewcząt kl. 5 „Kinder + Sport”. Awans na finał ogólnopolski 2-5 lipca. 1 m. w punktacji indywidualnej w zawodach miejskich w czwórboju lekkoatletycznym.

Oliwia Grajewska 5A
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl motylkowy
II m-ce Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl grzbietowy
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Zuzanna Cisowska 5A
I m-ce Zawody Pływackie z Okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 25m styl dowolny
VI m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2014 Jasło – 25m styl dowolny
VII m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2014 Olkusz - 25m styl dowolny
IV m-ce Otwarte Mistrzostwa Krosna w Pływaniu - 50m styl grzbietowy
III m-ce Otwarte Mistrzostwa Krosna w Pływaniu - 50m styl motylkowy
I m-ce Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl dowolny
I m-ce Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl grzbietowy
I m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2014/2015 – klasyfikacja generalna
3m w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w Szachach

Jan Gawron 5 A –
8 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 5 „Kinder + Sport”. 4 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 6 SP, 4 m. w zawodach rejonowych, 2 m. na zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym.

Mateusz Ćwiklik 5 A-
8m. w zawodach rejonowych w minisiatkówce chłopców kl. 5 „Kinder + Sport”. 4 m. w zawodach rejonowych, 2 m. na zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym

Oskar Cionek 5 A-
8 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 5 „Kinder + Sport”. 4 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 6 SP

Maciej Trzaskoś 5 A-
8 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 5 „Kinder + Sport”. 4 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 6 SP,
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
VII m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2014/2015 – klasyfikacja generalna

Loran Kiełtoń – Hussein 5 A-
8 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 5 „Kinder + Sport”.

Bartłomiej Kosiński 5 A-
4 m. w zawodach rejonowych, 2 m. na zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym.


Klasy I, II GIMNAZJUM


Dawid Obrzut I A
4 m w mistrzostwach małopolski młodzików. 2m. zawodach powiatowych w piłce siatkowej gimnazjum chłopców.
IV m-ce Otwarte Mistrzostwa Krosna w Pływaniu - 50m styl motylkowy
VI m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2014/2015 – klasyfikacja generalna
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Aleksandra Byczek II A
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Kevin Stec II A
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Przemysław Radwan II A
II m-ce w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej

Patryk Górski II A
II m-ce w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej

Julia Kuryło II B
III m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2014 Jasło – 25m styl dowolny
I m-ce Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2014 Ostrowiec Świętokrzyski – 25m styl dowolny
V m-ce Otwarte Mistrzostwa Krosna w Pływaniu – 50m styl dowolny
III m-ce Otwarte Mistrzostwa Krosna w Pływaniu – 50m styl motylkowy
I m-ce Otwarte Mistrzostwa Krosna w Pływaniu – 50m styl grzbietowy
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl grzbietowy
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 50m styl motylkowy
IV m-ce Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu - Gimnazjada Tarnów - 50m styl grzbietowy
III m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2014/2015 – klasyfikacja generalna
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Oliwia Świątek II B
II m-ce Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl klasyczny
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Maria Wygrzywalska II B
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Weronika Zielińska II B
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Magdalena Wąsowska II B
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Paulina Barnowska II B
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Julia Marmuźniak II B
III m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Hubert Jamro II B
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – 25m styl grzbietowy
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Patryk Radzik II B –
4 m w mistrzostwach małopolski młodzików. 2m. zawodach powiatowych w piłce siatkowej gimnazjum chłopców.

Marcin Wal II B –
4 m w mistrzostwach małopolski młodzików. 2m. zawodach powiatowych w piłce siatkowej gimnazjum chłopców.
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
II m-ce w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej

Kacper Brach II B-
4 m w mistrzostwach małopolski młodzików. 2m. zawodach powiatowych w piłce siatkowej gimnazjum chłopców.

Rodi Kiełtoń- Hussein II B-
4 m w mistrzostwach małopolski młodzików. 2m. zawodach powiatowych w piłce siatkowej gimnazjum chłopców.

Adrian Krasoski II B –
4 m w mistrzostwach małopolski
młodzików, 2m. zawodach powiatowych w piłce siatkowej gimnazjum chłopców.

Maciej Kukuła II B-
4 m w mistrzostwach małopolski młodzików, 2m. zawodach powiatowych w piłce siatkowej gimnazjum chłopców.

Krystian Tarsa II B-
4 m w mistrzostwach małopolski młodzików, 2m. zawodach powiatowych w piłce siatkowej gimnazjum chłopców.

Arkadiusz Brzyski II B-
4 m w mistrzostwach małopolski młodzików, 2m. zawodach powiatowych w piłce siatkowej gimnazjum chłopców.
Eryk Gawryła II B
II m-ce w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej


KLASY 6 SP i III GIMNAZJUM

Mateusz Krężołek 6 A
2m w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w Szachach

Jakub Alibożek 6 B-
10 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 6 „Kinder + Sport”. 4 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 6 SP, 4 m. w zawodach rejonowych, 2 m. na zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym.
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Michał Świder 6 B-
10 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 6 „Kinder + Sport”. 4 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 6 SP, 4 m. w zawodach rejonowych, 2 m. na zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym.
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Jakub Gryboś 6 B -
6 m. w zawodach rejonowych w minisiatkówce chłopców kl. 6 „Kinder + Sport”. 4 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 6 SP, 4 m. w zawodach rejonowych, 2 m. na zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym.

Jakub Przyboś 6 B –
10 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 6 „Kinder + Sport”. 4 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 6 SP.

Brunon Grad 6 B -
2 m. w finale rejonowym w minisiatkówce chłopców kl. 6 „Kinder + Sport”. 4 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 6 SP.
I m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Jakub Sajchta 6 B
-10 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 6 „Kinder + Sport”. 4 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 6 SP.

Eryk Miśkowiec 6 B-
10 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 6 „Kinder + Sport”. 4 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 6.

Arkadiusz Opaliński 6 B-
6 m. w zawodach rejonowych w minisiatkówce chłopców kl. 6 „Kinder + Sport”. 1 m. w zawodach powiatowych minisiatkówki SP.

Filip Barszcz 6 B-
10 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 6 „Kinder + Sport”. 4 m. w finale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców kl. 6 SP.

Filip Szpyrka 6 B-
4 m. w zawodach rejonowych, 2 m. na zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym.

Paweł Grzybek III A
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
II m-ce w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej

Oskar Trybus III A
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Michał Tajak III A
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
II m-ce w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej

Patryk Alibożek III B
II m-ce Mistrzostwa Gorlic i Powiatu w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
II m-ce w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej

Florian Przybylski III B
II m-ce w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej

Rafał Surmacz III A
II m-ce w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej

Piotr Gryzło III B
II m-ce w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej

Monday the 20th. . Joomla 3.0 Template.