Osiągnięcia sportowe
Klasy 1 – 3 szkoły podstawowej

Zuzanna Cisowska
I m-ce Zawody Pływackie z Okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 25m styl dowolny
V m-ce V Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2011 Olkusz – 25m styl dowolny
II m-ce Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2011/2012 – klasyfikacja generalna
I miejsce w Mistrzostwach Gorlic Szkół Podstawowych w szachach

Natalia Haluch
II m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Szkół Podstawowych w Pływaniu – 25m styl grzbietowy
III m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Szkół Podstawowych w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Kacper Gargas
I miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w slalomie gigancie Małastów 2012

Wiktoria Kosińska
I miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w slalomie gigancie Małastów 2012

Bartłomiej Kosiński
II miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w slalomie gigancie Małastów 2012

Julia Marmuźniak
I miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w slalomie gigancie Małastów 2012

Marcelina Hojdak
II miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w jeździe szybkiej na lodzie

Izabela Brzyska
III miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w jeździe szybkiej na lodzie

Maciej Trzaskoś
III miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w jeździe szybkiej na lodzie

Michał Świder
II miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w jeździe szybkiej na lodzie


Osiągnięcia sportowe
klasy 4 – 6 szkoły podstawowej

Dawid Obrzut
I m-ce - Zawody Pływackie z Okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 25m styl dowolny
II m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Szkół Podstawowych w Pływaniu – 25m styl grzbietowy
V m-ce - Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2011/2012 - klasyfikacja generalna

Hubert Jamro
II m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Szkół Podstawowych w Pływaniu – 50m styl grzbietowy

Julia Kuryło
I m-ce - V Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2011 – Ostrowiec Świętokrzyski – 25m styl dowolny
II m-ce V Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2011 – sztafeta rodzinna klasyfikacja generalna
I m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Szkół Podstawowych w Pływaniu – 50m styl motylkowy
II m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Szkół Podstawowych w Pływaniu – 50m styl dowolny
III m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Szkół Podstawowych w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny
II m-ce - IX Zawody Pływackie o Puchar Niepodległości – Brzesko – 50m styl dowolny
III m-ce - Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2011/2012 - klasyfikacja generalna

Paulina Barnowska
III m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Szkół Podstawowych w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Oliwia Świątek
III m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Szkół Podstawowych w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny


Weronika Zielińska
III m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Szkół Podstawowych w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny


Maria Wygrzywalska
III m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Szkół Podstawowych w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Patryk Radzik
1m. - finał wojewódzki w minisiatkówce chłopców kl. 5 „Kinder + Sport” awans na zawody centralne, które odbędą się w Zabrzu.
2 m. w zawodach powiatowych minisiatkówki SP.

Marcin Wal
1m. - finał wojewódzki w minisiatkówce chłopców kl. 5 „Kinder + Sport” awans na zawody centralne, które odbędą się w Zabrzu.
2 m. w zawodach powiatowych minisiatkówki SP.

Kacper Brach
1m. - finał wojewódzki w minisiatkówce chłopców kl. 5 „Kinder + Sport” awans na zawody centralne, które odbędą się w Zabrzu.
2 m. w zawodach powiatowych minisiatkówki SP.

Kamil Szura
1m. - finał wojewódzki w minisiatkówce chłopców kl. 5 „Kinder + Sport” awans na zawody centralne które odbędą się w Zabrzu.
2 m. w zawodach powiatowych minisiatkówki SP.

Rodi Kiełtoń- Hussein
6m. - finał wojewódzki w minisiatkówce chłopców kl. 5 „Kinder + Sport” .
2 m. w zawodach powiatowych minisiatkówki SP.

Maciej Kukuła
6m. - finał wojewódzki w minisiatkówce chłopców kl. 5 „Kinder + Sport” .
2 m. w zawodach powiatowych minisiatkówki SP.

Krystian Tarsa
6m. - finał wojewódzki w minisiatkówce chłopców kl. 5 „Kinder + Sport” .
2 m. w zawodach powiatowych minisiatkówki SP.

Arkadiusz Brzyski
6m. - finał wojewódzki w minisiatkówce chłopców kl. 5 „Kinder + Sport” .
2 m. w zawodach powiatowych minisiatkówki SP.


Barbara Bałajewicz
III m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Szkół Podstawowych w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Justyna Tokarz
III m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Szkół Podstawowych w Pływaniu – sztafeta 8x50m styl dowolny

Florian Przybylski
Zwycięzca rywalizacji chłopców w czwórboju lekkoatletycznym zdobywca 225pkt.

Osiągnięcia sportowe
klasy 1 – 3 gimnazjum

Mateusz Grabarz
I m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – 50m styl klasyczny
III m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnmazjów w Pływaniu – 50m styl dowolny
I m-ce -IX Zawody Pływackie o Puchar Niepodległości Brzesko - 50m styl klasyczny
III m-ce - Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl grzbietowy
III m-ce - Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl dowolny
I m-ce - Pływackie Mistrzostwa I LO i Gimnazjum –– Open 2012 Nowy Sącz – 50m styl klasyczny
III m-ce - Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – Sucha Beskidzka – 50m styl klasyczny
I m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny
III m-ce - Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2011/2012 - klasyfikacja generalna

Tomasz Kuryło
I m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – 50m styl motylkowy
II m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – 50m styl dowolny
I m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny
III m-ce - Mistrzostwa I LO i Gimnazjum – Open 2012 – Nowy Sącz – 50m styl dowolny
II m-ce - V Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2011 Olkusz – 25m styl dowolny
II m-ce - V Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2011 - sztafeta rodzinna klasyfikacja generalna
II m-ce - Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu – 50m styl grzbietowy
I m-ce - Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2011/2012 - klasyfikacja generalna

Kamila Skałba
I m-ce - V Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2011 Jasło – 25m styl dowolny
I m-ce -V Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2011 Olkusz – 25m styl dowolny
II m-ce - V Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2011 klasyfikacja generalna
III m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjóww Pływaniu – 50m styl dowolny
II m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – 50m styl klasyczny
I m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny
II m-ce - Pływackie Mistrzostwa I LO i Gimnazjum Open2012 – Nowy Sącz – 50m styl dowolny
III m-ce - Pływackie Mistrzostwa I LO i Gimnazjum Open 2012 – Nowy Sącz – 50m styl klasyczny
III m-ce - Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2011/2012 - klasyfikacja generalna

Sebastian Bajorek
II m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – 50m styl grzbietowy
III m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – 50m styl motylkowy
I m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny
II m-ce - Pływackie Mistrzostwa I LO i Gimnazjum Open 2012 – Nowy Sącz – 50m styl grzbietowy

Adrian Kliński
III m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – 50m styl klasyczny
I m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny
II m-ce - Pływackie Mistrzostwa ILO i Gimnazjum – Open 2012 – Nowy Sącz – 50m styl klasyczny
II m-ce - IX Zawody Pływackie o Puchar Niepodległości Brzesko – 50m styl klasyczny

Gabriela Krok
II m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – 50m styl motylkowy
I m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

Jakub Roman
III m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – 50m styl grzbietowy
I m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny
III m-ce - Pływackie Mistrzostwa I LO i Gimnazjum –– Open 2012 Nowy Sącz – 50m styl grzbietowy

Piotr Paździora
I m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

Maciej Sobczyk
I m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

Aleksandra Gaber
I m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

Gabriela Cygnar
I m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

Gabriela Dutka
I m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

Patrycja Klimek
I m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

Joanna Wygrzywalska
I m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

Magdalena Nowak
III m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – 50m styl motylkowy
I m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

Barbara Cembrzyńska
I m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – 50m styl dowolny
I m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – 50m styl grzbietowy
I m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

Karolina Liszka
I m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

Michał Krok
I m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

Witold Soczek
I m-ce - V Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2011 Olkusz – 25m styl dowolny
I m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – 50m styl dowolny
II m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – 50m styl motylkowy
I m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

Hubert Dutka
I m-ce - Mistrzostwa Gorlic i Powiatu Gimnazjów w Pływaniu – sztafeta 10x50m styl dowolny

 

Sunday the 24th. . Joomla 3.0 Template.