uniaW związku z tym, że co miesiąc wybieramy państwo należące do Unii Europejskiej o którym robimy gazetkę, w listopadzie wybraliśmy Słowację. Każdy z członków Klubu Europejskiego dostał pracę na wybrany temat dot. Słowacji. Każdy mógł zobaczyć słowacki hymn, herb, ciekawe miejsca i wiele interesujących ciekawostek. W listopadzie wykonaliśmy także plakaty na temat żywności. Uczniowie klasy piątej wykonali piramidę żywnościową o tym jak powinniśmy się odżywiać, a uczniowie klasy szóstej piramidę żywnościową o tym jak się odżywiamy na co dzień. Piramidy te uświadomiły nam jak dalekie od ideału są nasze nawyki żywieniowe.

Przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły przygotowywali projekty na temat różnic obchodzenia Bożego Narodzenia w Polsce oraz Wielkiej Brytanii. Projekty zostały wywieszone na gazetce. Można było dowiedzieć się z nich wielu ciekawych informacji. Prace były duże oraz starannie wykonane dzięki czemu przyciągały uwagę.
Na forum podzieliliśmy się z naszymi partnerami kilkoma wiadomościami o tym, co robimy przed świętami i w czasie ferii świątecznych. W ten sposób mogliśmy nawzajem poznać swoje świąteczne zwyczaje.

Magda Tatko
Julia Rak
Oliwia Szkraba
Weronika Soczek
Kl.VIa

Tuesday the 31st. . Joomla 3.0 Template.