t napisy 36W naszej szkole październik był miesiącem Irlandii. W związku z tym, jako członkowie Szkolnego Klubu Europejskiego przygotowaliśmy gazetkę na temat tego kraju. Już we wrześniu zaczęliśmy zbierać potrzebne materiały, między innymi informacje o podziale administracyjnym, gospodarce czy charakterystycznych potrawach. Gdy wszystkie materiały były już zebrane grupka członków Klubu zamieściła je na gazetce za sceną. Przez cały październik uczniowie naszej szkoły mogli czytać, podziwiać gazetkę o Irlandii.

Dodatkowo, w październiku uczniowie należący do Klubu Europejskiego założyli konta na portalu TwinSpace, należącego do portalu europejskiego eTwinning, z którego konwersują z uczniami ze szkoły w Czechach, Słowacji i Turcji. Współpraca z naszymi europejskimi kolegami rozpoczęła się w bardzo miłej atmosferze. Napisaliśmy również kilka wiadomości do naszych kolegów na temat swojego wyglądu i zainteresowań, abyśmy mogli lepiej się poznać. Dodatkowo, wszyscy klubowicze przygotowali wpis na temat swojej ulubionej potrawy i zamieścili przepis na nią oraz zdjęcia (niektóre prace można podziwiać w zakładce Materiały, prace - akapit: „Przepisy”).

Magda Tatko
Julia Rak
Oliwia Szkraba
Weronika Soczek
Kl.VIa

Tuesday the 31st. . Joomla 3.0 Template.