wymiana kW przedszkolnej szatni zorganizowaliśmy punkt wymiany książek, w którym możecie Państwo wypożyczyć książki, przeczytać je w domu, poznać przygody ich bohaterów, następnie oddać książkę do Punktu i wypożyczać kolejną.
Pragniemy aby PRZEDSZKOLNY PUNKT WYMIANY KSIĄŻKI był miejscem przyjaznym dla naszych przedszkolaków, pełnym interesujących książek, które rozwiną zainteresowania czytelnicze naszych dzieci. 
Celem naszej akcji jest wyrabianie wśród najmłodszych przedszkolaków postaw przyszłych czytelników, zainteresowanie literaturą dziecięcą, poszanowanie książek, rozwijanie języka i słownictwa oraz komunikacji międzyludzkiej.

Pamiętajmy, że im wcześniej dziecko pozna wartość literatury, chociażby dzięki czytaniu książeczek przez rodziców, tym większa gwarancja jego przyjaźni z książką na całe życie. Serdecznie zapraszamy dzieci i dorosłych do przyłączenia się do akcji - wypożyczania książeczek, czytania w domu razem z dziećmi ale również doposażania naszego punktu w kolejne książki.
Agnieszka Gucwa

Sunday the 25th. . Joomla 3.0 Template.