oczyszOd października w naszym przedszkolu świetnie się sprawdza oczyszczacz powietrza, który nasze przedszkole otrzymało w ramach projektu zintegrowanego LIVE pod nazwą: „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze”. Współfinansowanego ze środków Programu LIVE Unii Europejskiej.

Urządzenie zostało wręczone na uroczystości w naszym przedszkolu, która rozpoczęła przywitaniem przez Panią Kierownik Marię Przetacznik wspaniałych gości: m.in. zastępcę pana Burmistrza Łukasza Bałajewicza, Panią Wicedyrektor Miejskiego Zespołu Szkół nr 6 Małgorzatę Buźniak, Ekodoradcę Urzędu Miejskiego Kamilę Pakułę. Następnie dzieci z grupy 5-latków wystąpiły programie artystycznym pt.”Los ziemi w naszych rękach” przygotowanym pod kierunkiem: Pani Katarzyny Moroń, Pani Ewy Muller i Pani Eweliny Belczyk-Kusiak. Zapraszam do obejrzenia zdjęć na stronie Urzędu Miasta Gorlice.
Katarzyna Moroń

http://www.gorlice.pl/pl/222/4475/los-ziemi-w-naszych-rekach-przedszkole-nr-8-ma-juz-oczyszczacz-powietrza.html

 

Sunday the 25th. . Joomla 3.0 Template.