sztuczna inteligencja2Grupa Aztekium.pl, przy wsparciu Unii Europejskiej i partnerów zewnętrznych, prowadzi prace nad programami wspomagającym edukację w szkołach podstawowych. Jest to szereg programów do nauki języka polskiego, matematyki, również języków obcych. Pilotażowym produktem jest program wspomagający naukę tabliczki mnożenia. http://Aztekium.pl/Mistrz, który ma za zadanie doskonalić szybkość i sprawność zapamiętywania, jak również nauczać matematyki budując wzajemne relacje z uczniami innych państw Unii Europejskiej.

MEDALZapraszamy wszystkich uczniów klas 4 -7  szkoły podstawowej i II i III gimnazjum do wzięcia udziału w konkursie na najwszechstronniejszego sportowca Miejskiego Zespołu Szkół Nr 6 w Gorlicach.

Szczegóły poniżej w regulaminie.

DSCN77644 października uczniowie klas I-III wyruszą na szkolny rajd pieszy "Poznajemy nasze miasto Gorlice". Szlak rajdu poprowadzi do Muzeum Regionalnego PTTK im. Ignacego Łukasiewicza, Muzeum Kopalnictwa "Magdalena" oraz do innych ciekawych osobliwości miasta. Trasą rowerową wzdłuż rzeki Ropy dzieci dojdą do placu biwakowego przy Willi Ludwinów, gdzie spędzą czas na wspólnych zabawach ruchowych i poczęstunku. Na szlak rajdowy serdecznie zapraszamy rodziców.
Wiesława Ptaszek

kasztel 201717 września 2017 roku odbyła się 11 edycja Biegu o Puchar Kasztelu. Trasa dostępna była w trzech wariantach: 10 km, 5 km oraz 2,5 km dla zawodników Nordic Walking. Oprócz tego zorganizowano również biegi dla dzieci i młodzieży o krótszych dystansach. W kategorii klas I szkoły podstawowej 1 miejsce zajął uczeń naszej szkoły Adaś Cisowski natomiast w kategorii gimnazjum I miejsce zajęła Zuzanna Cisowska. Gratulujemy!

17 wrzesnia 201717 września 2017 r. uczniowie naszej szkoły pod opieką Pana Dyrektora Sławomira Kowalskiego, Pani Agaty Zębali i Pani Bożeny Skałby wzięli udział w uroczystościach związanych z rocznicą napaści ZSRR na Polskę i Dniem Sybiraka. Uroczystość rozpoczęła się złożeniem kwiatów pod obeliskiem przy moście im. ,,Zesłańców Sybiru”, następnie udaliśmy się do Bazyliki na Mszę św. Na koniec nastąpił przemarsz pod Krzyż Katyński na Cmentarzu Parafialnym w Gorlicach. Tu przemawiała Pani Janina Brzozowska- Sybiraczka, Pani poseł Barbara Bartuś.

Plakat Mini Bieg Naftowy 2017 v2

info4OGŁOSZENIE

Dyrektor Miejskiego Zespołu Szkół nr 6w Gorlicach  im.  Bohaterów Ziemi Gorlickiej

ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze:

 

Głównego Księgowego

Miejskiego Zespołu Szkół nr 6w Gorlicach  im.  Bohaterów Ziemi Gorlickiej

Ul. Hallera 79,  38-300 Gorlice

info21 września 2017 r. o godz. 12 pod Szklarczykówką odbyła się uroczystość upamiętniająca poległych Polaków na wszystkich frontach II wojny światowej. Naszą i szkołę reprezentowały poczty sztandarowe. Poczet szkolny w składzie: Eryk Miśkowiec, Oliwia Tarsa, Oliwia Haluch. Poczet SZŻAK Koło Gorlice w składzie: Mateusz Krężołek, Bartłomiej Mrozek, Zuzanna Cisowska, Weronika Deć, Emilia Augustyn, Natalia Jamro.

info7Od dnia 30.08.2017 r. tj. od środy do końca października 2017 r. nastąpią poważne utrudnienia ruchu drogowego w okolicach szkoły spowodowane remontem dróg dojazdowych. Dyrektor szkoły prosi o parkowanie samochodów dowożących dzieci do szkoły i przedszkola na parkingach w okolicach ul. Rydarowskiej i korzystanie ze schodów przy Pomniku Bohaterów Ziemi Gorlickiej.

Sunday the 24th. . Joomla 3.0 Template.